Festia - Electronic music festival

Festia.cz - kudy k nám

Festival Festia Open air je volbou mnoha milovníků elektronické taneční hudby. Přínášíme Vám proto informace, kudy se do prostoru konání festivalu dostanete co nejlépe.

Adresa místa konání: U Kempinku, Praha 4 - Braník, areál Intercamp Kotva

GPS Souřadnice: 50.0325444N, 14.4042167E.

Ubytování: Festival se koná v krásném prostředí Intercampu Kotva. Zde je taktéž ubytovna. Ubytování můžete objednat na adrese http://www.kotvacamp.cz/.

Pěšky: Pro základní navigaci od nejbližší zastávky autobusu, tramvaje a od hlavní silnice vyhledávejte směrové ukazatele s logem Festia. Dovedou Vás přímo k místu konání.

Autem: Do své navigace zadejte souřadnice 50.0325444N, 14.4042167E, případně se nechte navigovat do místa „Intercamp Kotva“. Na konci ulice „U Kempinku“ stačí odbočit vpravo a krásný areál již uvidíte. Využijte omezená parkovací místa v okolí a dbejte pravidel silničního provozu.

Autobusem MHD: Linkou 106 ze zastávky „Kačerov“ (přestup z Metra „C“) do konečné zastávky „Nádraží Braník“. Autobusová zastávka je od kempu vzdálena do 7 minut chůze směrem k Vltavě.

Metrem: Ze zastávky „Kačerov“ (přestup z Metra „C“) dále linkou autobusu MHD do konečné zastávky „Nádraží Braník“. Autobusová zastávka je od kempu vzdálena do 7 minut chůze směrem k Vltavě.

Tramvají: Tramvají linkami č. 3, 17 a 21 do zastávky „Nádraží Braník“.